Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi Hoşgeldin Şenliği


Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi Hoşgeldin Şenliği     
     
  12 Ekim 2012 tarihinde, üniversite hayatına yeni başlayan öğrenci arkadaşlarımızın, şehrimize ve üniversitemize adaptasyonunu kolaylaştırmak adına, ülkemizde bir ilk olacak, oryantasyon ve eğlence programı yapılacaktır.

Program

                                                                                                                                   
09:30 - 11:30Rektörlük önünde toplanılacaktır. Burada öğrenciler 10’arlı guruplara ayrılacak ve her guruba bir rehber verilecektir. Bu guruplara verilecek listelerde, üniversitemizde görülmesi ve bilinmesi gereken noktalar listelenmiştir, öğrenciler noktaları bulmaya çalışacak ve buldukları her noktadan zarflar toplayarak, kampus etabını tamamlayacaktır.
 
11:30 – 12:00Yaklaşık 700 öğrencinin Merkez Park’a taşınması
 
12:00 – 14:00 Merkez Park’ta öğrencilere Adana kebabı ve içecek ikramı yapılacaktır. 
 
14:00 – 15:30

Merkez Park’tan başlanılarak, verilen listede belirtilen noktaları öğrenci arkadaşlarımız bulmaya çalışacaklar, bu noktalar Adana’nın güzelliklerini ön plana çıkaracak şekilde belirlenmiştir. Öğrenci arkadaşlarımız bu noktalara uğrayıp zarflar toplayacak ve projenin şehir merkezi etabı da tamamlanmış olacaktır. 

 
15:30 – 16:00 Öğrencilerin Rektörlük alanında toplanması 
 
16:00 – 16:45

Sayın Valimizin, Sayın Rektörümüzün, Sayın Emniyet Müdürümüzün, Sayın Sarıçam Belediye Başkanımızın, Sayın Kızılay Başkanımızın ve değerli öğretim üyelerimizin de katılacağı "Hoşgeldin Şenliği" başlayacaktır. Bu programda sayın davetlilerimiz ve Rektörlüğümüz öğrencilerimize çekiliş ile tablet bilgisayar, cep telefonu, saat, kitap gibi çeşitli hediyeler verecektir. 

 
16:45 – 17:30 Öğrenci kulüpleri aktiviteleri, canlı müzik dinletisi ve çeşitli eğlenceler. 


Tüm öğrencilerimiz Hoşgeldin Şenliği’ne davetlidir.

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi